Poznaj kolejną wspaniałą ambasadorkę kampanii Ciąża i Pasy – Magdalenę Drewnowską-Wodyczko!

Pani Magdalena została ambasadorką kampanii Ciąża i Pasy na początku grudnia 2022 roku. Oprócz tego zgodziła się na minisesję zdjęciową, dzięki czemu jej fotosy zilustrują niektóre artykuły na temat kampanii. Dziękujemy!

Czym na co dzień zajmuje się Pani Magdalena? Prywatnie jest szczęśliwą żoną oraz mamą dwóch synów i córeczki (w drodze). Zawodowo zajmuje się doradztwem laktacyjnym i chustonoszeniem. Przede wszystkim jednak jest cenioną położną i pielęgniarką. Więcej na temat działalności Pani Magdaleny pod linkiem: Mag-Med Magdalena Drewnowska-Wodyczko.

Nasza ambasadorka i modelka nie poprzestaje jednak na tym, co już wie, i cały czas szkoli się w zakresie tematów ciążowych i okołociążowych. Od teraz swoim podopiecznym będzie mogła przekazywać wiedzę na temat poprawnego i bezpiecznego zapinania pasów samochodowych przez kobiety ciężarne, którą zdobyła w ramach kampanii Ciąża i Pasy podczas szkolenia z technikiem fotelik.info Janem Góreckim z Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info przy ul. Ryżowej 29 w Warszawie. Mamy nadzieję, że dzięki Pani Magdalenie kolejne mamy w ciąży będą jeździć bezpiecznie, a wiedza o prawidłowym zapinaniu pasów samochodowych będzie szła dalej w świat.

Pamiętaj, aby pas biodrowy zawsze szedł poniżej brzucha i kolców biodrowych, a pas barkowy przez środek ramienia i mostek. Zachowaj odległość 25 cm między brzuszkiem a środkiem kierownicy!

Pamiętaj, aby pas biodrowy zawsze szedł poniżej brzucha i kolców biodrowych, a pas barkowy przez środek ramienia i mostek. Zachowaj odległość 25 cm między brzuszkiem a środkiem kierownicy!

Jeśli Ty również chciałabyś zostać ambasadorką kampaniii społecznej Ciąża i Pasy i przejść BEZPŁATNE szkolenie w Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info w zakresie bezpiecznego zapinania pasów samochodowych przez kobiety w ciąży, skontaktuj się z nami poprzez media społecznościowe (FB, Instagram) lub telefonicznie: 22 203 53 18.

Więcej na temat kampanii dowiesz się tu: Ciąża i Pasy: społeczna kampania edukacyjno-informacyjna

Author: Redakcja Ciąża i Pasy

Ciąża i Pasy to kampania społeczna stworzona w celu uświadomienia przyszłym matkom dlaczego bezwzględnie powinny zapinać pasy bezpieczeństwa. Redakcja serwisu Ciąża i Pasy zachęca do zgłębiania wiedzy i dzielenia się nią z innymi!

Share This Post On
468 ad