LIVE: Rocznica inauguracji kampanii Ciąża i Pasy! Plejada gwiazd i ekspertów w fotelik.info!

Rocznica inauguracji kampanii Ciąża i Pasy, zbliża się wielkimi krokami! Już 26 maja w fotelik.info odbędzie się event z udziałem ambasadorek kampanii, ekspertami branży dziecięcej oraz gwiazdami z pierwszych stron gazet! Nie zabraknie też gości specjalnych… Zobacz co czeka nas 26 maja!

Kampania Ciąża i Pasy, zapoczątkowana przez fotelik.info, wystartowała 26 maja 2021 roku. Jej celem jest popularyzowanie w społeczeństwie, zwłaszcza wśród mam w ciąży, wiedzy o konieczności i sposobie bezpiecznego zapinania samochodowych pasów bezpieczeństwa przez kobiety ciężarne.

Największym dotychczasowym sukcesem kampanii Ciąża i Pasy jest… ocalenie życia mamy w 37. tygodniu ciąży i jej nienarodzonego dzieckaPani Natalia, która wcześniej źle zapinała pasy bezpieczeństwa, dzięki materiałowi z kampanii na Instagramie dowiedziała się, jak pasy powinny prawidłowo przechodzić po ciele mamy w ciąży. Zmieniła wówczas swój sposób postępowania, a wkrótce potem nowa wiedza i umiejętności uratowały życie jej oraz dziecka. Aleksander urodził się zdrowy i w terminie. Bez szwanku wyszła z wypadku również jego starsza siostrzyczka, kilkunastomiesięczna Michalina, które jechała w bezpiecznym foteliku BeSafe, montowanym tyłem do kierunku jazdy, dobranym w fotelik.info w Chorzowie.

Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info w celu dalszej edukacji w ramach kampanii nakręciło reportaż z wypadku rodziny Pani Natalii oraz przygotowało multimedialną wystawę Jechali tylko do sklepu…Wystawa będzie miała premierę w Warszawie właśnie podczas eventu 26 maja! W jej otwarciu weźmie udział Pani Natalia z rodziną.

Podczas eventu odbędą się także m.in. warsztaty z udzielania pierwszej pomocy, prowadzone przez ekipę Twój Ratownik, oraz konsultacje z fizjoterapeutką dziecięcą Ritą Calderaro-Poczmańską. Uwaga! Każdy będzie mógł zadawać pytania online! Nie zabraknie również pokazów poprawnego zapinania pasów bezpieczeństwa w ciąży. Będzie można dowiedzieć się również, czy i w jaki sposób używać adapterów do pasów dla kobiet w ciąży oraz jak dobrać i zamontować bezpieczny fotelik samochodowy dla dziecka. Wśród zaproszonych gości spodziewana jest m.in. Agnieszka Kaczorowska – aktorka, tancerka i ambasadorka marki BeSafe.

Kiedy?
26 maja, w godzinach 11.00 – 13.00

Jak wziąć udział w evencie?
Kliknij Wezmę udział w wydarzeniu na FB i w godzinach 11.00 – 13.00 pozostań z nami online!

Author: Redakcja Ciąża i Pasy

Ciąża i Pasy to kampania społeczna stworzona w celu uświadomienia przyszłym matkom dlaczego bezwzględnie powinny zapinać pasy bezpieczeństwa. Redakcja serwisu Ciąża i Pasy zachęca do zgłębiania wiedzy i dzielenia się nią z innymi!

Share This Post On
468 ad