Radom: warsztaty w Akademii Radzenia i Rodzenia BeBa w ramach kampanii Ciąża i Pasy

Warsztaty w Akademii Radzenia i Rodzenia BeBa w Radomiu odbyły się w ramach ogólnopolskiej kampanii Ciąża i Pasy. Technik fotelik.info Michał Brzeziński przekonywał kobiety w ciąży o potrzebie zapinania pasów bezpieczeństwa i uczył, jak to robić poprawnie.

W części teoretycznej warsztatów panie mogły dowiedzieć się między innymi:

⚫ dlaczego należy zapinać pasy bezpieczeństwa;

⚫ jak robić to prawidłowo;

⚫ czym jest adapter do pasów dla kobiet w ciąży i kiedy go używać;

⚫ gdzie znajdują się kolce biodrowe i jak je wykorzystać;

⚫ dlaczego zimą należy zdejmować w samochodzie okrycie wierzchnie

W części praktycznej panie mogły samodzielnie sprawdzić, jakie luzy tworzą się, kiedy zapinamy pasy bezpieczeństwa na kurtce lub grubym swetrze, a także przekonać się czy potrzebują adaptera do pasów dla kobiet w ciąży. Więcej na temat adapterów pisaliśmy w artykule Adapter do pasów bezpieczeństwa – kiedy jest potrzebny?

Chcesz być na bieżąco z informacjami i warsztatami w ramach kampanii Ciąża i Pasy? Obserwuj media społecznościowe fotelik.info, stronę Aktualności fotelik.info, a także stronę Ciąża i Pasy.

Chcesz zostać ambasadorką kampanii Ciąża i Pasy, przejść szkolenie i uczyć inne kobiety prawidłowego zapinania pasów w ciąży? Zgłoś się do nas! Zadzwoń lub napisz wiadomość prywatną. Czekamy na Ciebie!

Przeczytaj także: Do kiedy kobieta w ciąży może prowadzić samochód? Zachowaj odległość między brzuszkiem a kierownicą

Technik fotelik.info Michał Brzeziński prezentuje uczestniczkom warsztatów, ile niebezpiecznych luzów pozostawiamy, zapinając pasy na grubych ubraniach. W roli puchowej kurtki występuje koc

Author: Redakcja Ciąża i Pasy

Ciąża i Pasy to kampania społeczna stworzona w celu uświadomienia przyszłym matkom dlaczego bezwzględnie powinny zapinać pasy bezpieczeństwa. Redakcja serwisu Ciąża i Pasy zachęca do zgłębiania wiedzy i dzielenia się nią z innymi!

Share This Post On
468 ad