Nowy Sącz: darmowe warsztaty w ramach ogólnopolskiej kampanii Ciąża i Pasy

Już od 26 października mieszkańcy Nowego Sącza i okolic będą mogli dowiedzieć się więcej na temat bezpieczeństwa w podróży podczas warsztatów i bezpłatnych inspekcji w Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info. Nowo otwarty sklep specjalistyczny przy ul. Lwowskiej 238 zadba nie tylko o bezpieczeństwo dzieci, ale też osób dorosłych i kobiet w ciąży w ramach ogólnopolskiej kampanii Ciąża i Pasy.

Warsztaty i bezpłatne inspekcje w Nowym Sączu w ramach ogólnopolskiej kampanii Ciąża i Pasy rozpoczną się 26 października

Ogólnopolska kampania Ciąża i Pasy, która od kilku lat informuje o konieczności prawidłowego zapinania pasów samochodowych przez wszystkich pasażerów podczas podróży, trafia także do większości mediów w Polsce. Jednym z nich jest portal internetowy Twój Sącz: Kampania Ciąża i Pasy w Nowym Sączu, który w jednym z artykułów zachęca mieszkańców Nowego Sącza i okolic do udziału w warsztatach i darmowych inspekcjach, które odbędą się 26 października w nowym sklepie specjalistycznym fotelik.info, przy ul. Lwowskiej 238.

Więcej o sklepie specjalistycznym z fotelikami dla dzieci w Nowym Sączu pod marką fotelik.info przeczytasz tutaj: 

Wielkie otwarcie nowego sklepu fotelik.info już niebawem! Sprawdź, gdzie kupisz bezpieczny fotelik!

Już wkrótce uroczyste otwarcie salonu fotelik.info w Nowym Sączu! Sprawdź, kiedy kupisz tam fotelik

Prawidłowo zapięte samochodowe pasy bezpieczeństwa będą gwarancją bezpiecznej podróży

Dlaczego warto wziąć udział w darmowych warsztatach prowadzonych w ramach kampanii Ciąża i Pasy?

Aktualnie w Europie wszystkie kraje poza Polską, Bułgarią, Rumunią, Grecją i Włochami w trosce o życie nakazują kobietom w ciąży zapinać pasy. Badania przeprowadzone już w 1995 roku udowodniły, że prawidłowo zapięte pasy samochodowe nie tylko nie zagrażają kobiecie w ciąży, ale mogą uratować zdrowie lub życie jej samej oraz jej nienarodzonego dziecka. Celem kampanii Ciąża i Pasy jest więc uświadomienie kobiet w ciąży, ale też innych pasażerów o konieczności prawidłowego zapinania pasów. Na bezpłatnych warsztatach i inspekcjach zarówno panie, jak i panowie mogą nauczyć się pod okiem ekspertów ds. bezpieczeństwa w aucie, jak używać pasów by zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem.

Na warsztaty i bezpłatne inspekcje do Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info w Nowym Sączu, które rozpoczną się 26 października można zapisywać się już dziś dzwoniąc pod numer 18 521 39 52. Więcej informacji można znaleźć na stronie Ciąża i Pasy oraz fotelik.info.

Author: Redakcja Ciąża i Pasy

Ciąża i Pasy to kampania społeczna stworzona w celu uświadomienia przyszłym matkom dlaczego bezwzględnie powinny zapinać pasy bezpieczeństwa. Redakcja serwisu Ciąża i Pasy zachęca do zgłębiania wiedzy i dzielenia się nią z innymi!

Share This Post On
468 ad