Największy w Polsce, festiwal wózków biegowych! Na miejscu eksperci z kampanii Ciąża i Pasy!

Paweł Kurpiewski – biomechanik zderzeń i ekspert ds bezpieczeństwa dzieci w samochodzie oraz Rafał Boguta – dyrektor Przetestuj-wózek, vloger, prywatnie tata 5-ki dzieci, byli gośćmi TV Republika. W programie opowiedzieli o festiwalu odbywającym się właśnie w Przetestuj-wózek oraz o konieczności zapinania pasów przez kobiety w ciąży.

O największym festiwalu wózków biegowych w Polsce, ale i kampanii Ciąża i Pasy dla Telewizji Republika opowiadał Paweł Kurpiewski i Rafał Boguta.

Biegasz? A może lubisz długie, szybkie spacery z dzieckiem? Jesteś aktywnym rodzicem? A może dopiero spodziewasz się maleństwa? Ten festiwal jest stworzony z myślą o Tobie!

W Przetestuj-wózek przy Pryzmaty 30 (na warszawskich Włochach) od wtorku 24.08 do piątku 27.08, czekać na Ciebie będą najwięksi producenci, najlepszych wózków biegowych. Oprócz tego, nie zabraknie konkursów z super nagrodami, zadowalających promocji na wybrane wózki oraz treningów z Twoimi ulubionymi influencerami! Na miejscu znajdziesz największy w Polsce tor do testowania wózków oraz specjalistów, którzy chętnie pomogą wybrać Ci wymarzony model.

Wisienką na torcie jest fakt, że przez cały festiwal, w godzinach 12.00 -15.00 od wtorku do piątku, czekać na Ciebie będą eksperci fotelik.info z kampanią „Ciąża i Pasy”. Przyjedź swoim samochodem i sprawdź, czy dobrze zapinasz pasy w ciąży! To nie jest takie oczywiste…

Piach, żwir, utwardzona droga, kamienie, a może kora? W Przetestuj-wózek możesz przetestować interesujący Cię model na każdej nawierzchni.

Wielki finał już w piątek (27.08)! To właśnie tego dnia, do wygrania będzie wózek! Co trzeba zrobić, aby go dostać? Dowiesz się na miejscu, w Przetestuj-wózek przy Pryzmaty 30 w Warszawie.

Author: Redakcja Ciąża i Pasy

Ciąża i Pasy to kampania społeczna stworzona w celu uświadomienia przyszłym matkom dlaczego bezwzględnie powinny zapinać pasy bezpieczeństwa. Redakcja serwisu Ciąża i Pasy zachęca do zgłębiania wiedzy i dzielenia się nią z innymi!

Share This Post On
468 ad