Kampania Ciąża i Pasy. Kolejne warsztaty fotelik.info w Radiu eM Kielce

Już 28 lipca w siedzibie Radia eM Kielce odbędą się drugie warsztaty w ramach ogólnopolskiej kampanii społeczno-informacyjnej Ciąża i Pasy. Kobiety w ciąży będą mogły dowiedzieć się, w jakiej odległości od kierownicy powinny siedzieć, jak prawidłowo zapinać samochodowe pasy bezpieczeństwa i jak wyregulować zagłówek.

W warsztatach prowadzonych przez specjalistów najczęściej biorą udział kobiety w ciąży

Ogólnopolska kampania społeczno-informacyjna Ciąża i Pasy, zainicjowana przez Pawła Kurpiewskiego, biomechanika zderzeń, eksperta ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach i twórcy fotelik.info, nabiera rozpędu! Mieszkańcy Kielc i okolic już po raz drugi drugi będą mogli wziąć udział w warsztatach fotelik.info Ciąża i Pasy. Zdjęcia i relację z poprzedniej edycji wydarzenia znajdziesz tutaj: Warsztaty fotelik.info z Radiem eM w Kielcach. Obejrzyj relację!

Używanie pasów bezpieczeństwa to ważna i poważna sprawa, ale nikogo nie nauczymy tego przez radio. Zapraszamy na warsztaty, gdzie nauczycie się od nas i od ambasadorek kampanii Ciąża i Pasy, jak prawidłowo zapinać pasy, nie tylko w ciąży, aby ratować życie własne i swoich bliskich” – zachęca inicjator kampanii Paweł Kurpiewski.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany warsztatami? Przyjedź w środę, 28 lipca o godzinie 14 do sali konferencyjnej Radia eM Kielce, ul. Sienkiewicza 2 w Kielacach. Warsztaty są bezpłatne i trwają około godziny. Liczba miejsc ograniczona!

Zapisz się pod numerem telefonu 41 201 08 58 lub przez Facebook fotelik.info. Aby dowiedzieć się więcej o kampanii Ciąża i Pasy, odwiedź stronę Ciąża i Pasy. Informacje o bieżących wydarzeniach w ramach kampanii znajdziesz również na stronie Aktualności fotelik.info oraz w mediach społecznościowych fotelik.info

Author: Redakcja Ciąża i Pasy

Ciąża i Pasy to kampania społeczna stworzona w celu uświadomienia przyszłym matkom dlaczego bezwzględnie powinny zapinać pasy bezpieczeństwa. Redakcja serwisu Ciąża i Pasy zachęca do zgłębiania wiedzy i dzielenia się nią z innymi!

Share This Post On
468 ad