O poprawnym zapinaniu pasów w ciąży w “Branży Dziecięcej”

Czy tzw. “branża dziecięca”, czyli wszyscy, którzy zajmują się sprzedażą wózków, fotelików, zabawek i innych produktów dziecięcych powinni wiedzieć, w jaki sposób kobiety ciężarne powinny zapinać pasy bezpieczeństwa? Jak najbardziej!

Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się, że te sprawy nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego, to tylko pozory! To właśnie oni bardzo często spotykają się z przyszłymi rodzicami. Okres przed porodem to czas wzmożonego zainteresowania produktami dla maluchów i często wizyty w sklepach stacjonarnych. Rozmowa z klientką, która bardzo często jest zmotoryzowana (a już na pewno chociaż kilka razy w okresie ciąży ma okazję podróżować autem) jest świetną okazją, aby zapytać przyszłą mamę, czy jest bezpieczna w trakcie podróży. Jest to dobry nawyk, który powinien mieć prawie każdy sprzedawca. Nabycie solidnej wiedzy w tej dziedzinie nie tylko podniesie prestiż instytucji czy osoby, ale także przyczyni się bardzo słusznej sprawie.

W artykule omawiamy więc w jaki sposób poprawnie zapiąć pasy – w ciąży i nie w ciąży, komentujemy, co na ten temat mówi prawo i wyjaśniamy, do czego służą adaptery dla kobiet ciężarnych. Więcej w najnowszej “Branży Dziecięcej”.

BD51-s001 BD51-s016 BD51-s050 BD51-s052

Author: Redakcja Ciąża i Pasy

Ciąża i Pasy to kampania społeczna stworzona w celu uświadomienia przyszłym matkom dlaczego bezwzględnie powinny zapinać pasy bezpieczeństwa. Redakcja serwisu Ciąża i Pasy zachęca do zgłębiania wiedzy i dzielenia się nią z innymi!

Share This Post On
468 ad