O kampanii Ciąża i Pasy w Radiu eM Kielce

Technik fotelik.info Dominik Lasota i dyrektor regionalny fotelik.info Agnieszka Derlikiewicz gościli na żywo na antenie Radia eM Kielce. Opowiadali o kampanii Ciąża i Pasy oraz o kolejnym szkoleniu z zapinania pasów w siedzibie radia. Obejrzyj zapisaną transmisję.

Technik fotelik.info Dominik Lasota był gościem Radia eM Kielce

Rozmowa na temat bezpieczeństwa mam w ciąży w samochodzie była wprowadzeniem do odbywających się tego dnia warsztatów w siedzibie Radia eM Kielce. Zajęcia praktyczne prowadzone w ramach kampanii Ciąża i Pasy odbyły się w tej lokalizacji po raz drugi, a Radio eM Kielce bierze czynny udział w promowaniu wiedzy na temat bezpiecznej jazdy kobiet w ciąży samochodem. Z wywiadu można było dowiedzieć się między innymi:

⚫jak prawidłowo zapinać pasy w ciąży;

⚫dlaczego w Polsce wciąż funkcjonuje mit, że w ciąży lepiej nie zapinać pasów;
⚫czym są kolce biodrowe i jak je znaleźć;

⚫dlaczego lepiej przyjechać na warsztaty niż szukać informacji w internecie.

Cały wywiad do obejrzenia i odsłuchania znajduje się pod linkiem: Radio eM na żywo!

Więcej na temat kampanii na stronach: Ciąża i PasyAktualności fotelik.info oraz w mediach społecznościowych fotelik.info.

Technik fotelik.info Dominik Lasota poprowadził warsztaty w siedzibie Radia eM Kielce

Author: Redakcja Ciąża i Pasy

Ciąża i Pasy to kampania społeczna stworzona w celu uświadomienia przyszłym matkom dlaczego bezwzględnie powinny zapinać pasy bezpieczeństwa. Redakcja serwisu Ciąża i Pasy zachęca do zgłębiania wiedzy i dzielenia się nią z innymi!

Share This Post On
468 ad