Reportaż Onet.tv o zapinaniu pasów w ciąży

onet tvIm więcej o tym, że kobiety ciężarne powinny zapinać pasy, tym lepiej. Cieszymy się, że możemy polecić naszym Czytelniczkom (i Czytelnikom!) znakomity materiał, przygotowany przez ekipę Onet.tv podczas warsztatów dla dziennikarzy w ramach kampanii „Ciąża i pasy”. Dowiecie się z niego jak poprawnie zapinać pasy i jakich błędów nie popełniać.

Nagranie ma bardzo dużą wartość edukacyjną, dlatego warto je udostępnić i polecić znajomym. Znajdziecie w nim pełen instruktaż jak zapinać pasy bezpieczeństwa i co można zrobić przy tym źle. Przestrzegamy też, na jakie pseudo-adaptery uważać.

Zapraszamy do obejrzenia świetnego reportażu pod tym linkiem: Onet.tv: Jak zapinać pasy w ciąży?

Wszystkie aktywne mamy zapraszamy do uczestniczenia w bezpłatnych warsztatach dla kobiet ciężarnych, które organizowane są w naszym centrum konferencyjno – szkoleniowym przy ulicy Izbickiej 8A w Warszawie.  Zapisy poprzez formularz na stronie głównej: https://ciazaipasy.pl/

Podczas warsztatów każda przyszła mama (i nie tylko!) dowie się jak poprawnie zapinać pasy bezpieczeństwa. Panel ten połączony jest z warsztatami “Jak wybrać pierwszy fotelik?”, zapraszamy więc do odwiedzin i zdobycia solidnej porcji wiedzy, w praktyce!

warsztaty_dla_kobiet_27listopada

 

Author: Redakcja Ciąża i Pasy

Ciąża i Pasy to kampania społeczna stworzona w celu uświadomienia przyszłym matkom dlaczego bezwzględnie powinny zapinać pasy bezpieczeństwa. Redakcja serwisu Ciąża i Pasy zachęca do zgłębiania wiedzy i dzielenia się nią z innymi!

Share This Post On
468 ad