Gazeta.pl o oddziale fotelik.info w Nowym Sączu i kampanii Ciąża i Pasy

Na forum Gazeta.pl ukazała się informacja o oficjalnym otwarciu oddziału fotelik.info, tym razem w Nowym Sączu przy ul. Lwowskiej 238. Gazeta.pl to kolejny portal internetowy, który informuje o miejscu, gdzie eksperci dbają o bezpieczeństwo dzieci i kobiet w ciąży w samochodzie.

Kliknij tutaj i przeczytaj cały artykuł.

Wielkie otwarcie oddziału fotelik.info w Nowym Sączu miało miejsce 26 października. Tego dnia na przybyłe rodziny czekały bezpłatne inspekcje, czyli przeglądy obecnych fotelików dziecięcych, oraz dobory fotelików samochodowych. Ponadto odwiedzający mogli wziąć udział w warsztatach w ramach ogólnopolskiej kampanii społeczno-edukacyjnej Ciąża i Pasy, której inicjatorem jest Paweł Kurpiewski, biomechanik zderzeń, ekspert ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach i twórca fotelik.info.

Paweł Kurpiewski, twórca fotelik.info i inicjator ogólnopolskiej kampanii Ciąża i Pasy, był uczestnikiem oficjalnego otwarcia Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info w Nowym Sączu

Już teraz z bezpłatnych warsztatów w ramach kampanii Ciąża i Pasy może skorzystać każdy chętny, który chciałby dowiedzieć się więcej na temat bezpieczeństwa podczas podróży i nauczyć się prawidłowego zapinania pasów.

„W listopadzie w Centrum Fotelik.info będą odbywały się warsztaty w ramach kampanii Ciąża i Pasy. Chcemy, żeby jak najwięcej mam w ciąży miało świadomość i wiedzę, że warto zapinać samochodowe pasy bezpieczeństwa. A przede wszystkim – jak to robić poprawnie. Mamy nadzieję, że z naszej wiedzy skorzysta wiele osób w Nowym Sączu i okolicach” – mówi Michał Guzek z fotelik.info. 

O tym, że wiedza popularyzowana w ramach kampanii Ciąża i Pasy naprawdę ratuje życie, przekonasz się, oglądając filmik: Wypadek 100 km/h. Ocalona Natalia w 37. tygodniu ciąży i 14-miesięczna Michalinka w foteliku. Aby skorzystać z usług ekspertów ds. bezpieczeństwa fotelik.info, w tym także z inspekcji lub doboru fotelika samochodowego, należy umówić się w wybrany dzień na konkretną godzinę, dzwoniąc pod numer 18 521 39 52 (Nowy Sącz). Więcej informacji o kampanii Ciąża i Pasy znajduje się na stronie Ciąża i Pasy. Informacje o bieżących wydarzeniach i terminach warsztatów prowadzonych w ramach kampanii umieszczone są również na stronie Aktualności fotelik.info, a także w mediach społecznościowych fotelik.info.

Author: Redakcja Ciąża i Pasy

Ciąża i Pasy to kampania społeczna stworzona w celu uświadomienia przyszłym matkom dlaczego bezwzględnie powinny zapinać pasy bezpieczeństwa. Redakcja serwisu Ciąża i Pasy zachęca do zgłębiania wiedzy i dzielenia się nią z innymi!

Share This Post On
468 ad