Dziennik Fakt promuje kampanię fotelik.info Ciąża i Pasy

Kampania Ciąża i Pasy, zapoczątkowana przez fotelik.info, nabiera rozgłosu. Dziennikarze gazety Fakt wzięli udział w warsztatach dla kobiet w ciąży w Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info w Chorzowie i podjęli temat na łamach tego ogólnopolskiego dziennika.

W jaki sposób “Fakt” dołączył do kampanii Ciąża i Pasy oraz co napisał na temat konieczności zapinania pasów bezpieczeństwa przez kobiety w ciąży, można przeczytać pod tym linkiem: Zapinaj pasy w ciąży!

Zajęcia i lekcja pokazowa Pawła Kurpiewskiego, biomechanika zderzeń i eksperta ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach, cieszyły się w Chorzowie dużym zainteresowaniem. W związku z tym kolejne BEZPŁATNE warsztaty Ciąża i Pasy w Chorzowie przy ulicy Racławickiej 30 są zaplanowane na 22 i 29 lipca. Podczas warsztatów dowiesz się między innymi:

⚫ co to są kolce biodrowe, gdzie je znaleźć i jaka jest ich rola w bezpiecznym zapinaniu pasów;

⚫ jak poprawnie przeprowadzić i jak regulować pasy bezpieczeństwa;

⚫ w jakiej odległości od kierownicy i poduszek powietrznych powinna siedzieć mama w
ciąży;

⚫ jak używać adaptera do pasów dla ciężarnych i w jakich przypadkach jest on potrzebny.

Więcej o ogólnopolskiej kampanii fotelik.info Ciąża i Pasy oraz o planowanych wydarzeniach przeczytasz na oficjalnej stronie: Ciąża i Pasy a także na Aktualności fotelik.info i na Facebooku fotelik.info

Zobacz również, jak wyglądały warsztaty w Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info we Wrocławiu: Wrocław: Ciąża i Pasy – warsztaty fotelik.info z Pawłem Kurpiewskim

Author: Redakcja Ciąża i Pasy

Ciąża i Pasy to kampania społeczna stworzona w celu uświadomienia przyszłym matkom dlaczego bezwzględnie powinny zapinać pasy bezpieczeństwa. Redakcja serwisu Ciąża i Pasy zachęca do zgłębiania wiedzy i dzielenia się nią z innymi!

Share This Post On
468 ad