Pobierz banery kampanii „Ciąża i pasy” – pomóż kampanii społecznej

Czy myślałeś/myślałaś w jaki sposób powiedzieć koleżance w ciąży, żeby zapinała pasy? Może ktoś z Twoich dalszych znajomych jest w ciąży? A może ktoś ze znajomych Twoich znajomych? Powiesz, że pewnie tak, ale przecież ich nie znam! Nic nie szkodzi. Od czego mamy dzisiaj media społecznościowe? 🙂

Czy chcesz być wirtualnym ambasadorem naszej kampanii (i sprawić, że niedługo nasza strona nie będzie konieczna, bo o zapinaniu pasów w ciąży będą wiedzieć już wszyscy)? Jest na to sposób! Mamy propozycję – poniżej znajdziesz banery informujące o kampanii i podające jej stronę internetową. Możesz je pobrać i wrzucić np. na swój profil na FB. Gwarantuję Ci, że na pewno znajdzie się kilka osób (jeśli nie kilkanaście), które bardzo zainteresuje ten temat, a nawet będą Ci bardzo wdzięczne! A więc… do dzieła! 🙂 Pobierajcie i udostępniajcie!

 

baner600x160-02red

Baner 600 160 px

baner600x160-03-red

Baner 600 160 px

baner750x200-02red

Baner 750 x 80 px

Pobierz komplet banerów klikając: BANERY

Author: Redakcja Ciąża i Pasy

Ciąża i Pasy to kampania społeczna stworzona w celu uświadomienia przyszłym matkom dlaczego bezwzględnie powinny zapinać pasy bezpieczeństwa. Redakcja serwisu Ciąża i Pasy zachęca do zgłębiania wiedzy i dzielenia się nią z innymi!

Share This Post On
468 ad