Coraz więcej ambasadorek kampanii fotelik.info Ciąża i Pasy. Galeria zdjęć

Szkolenia w ramach kampanii fotelik.info Ciąża i Pasy trwają. Coraz więcej pań przechodzi kurs i zostaje ambasadorkami projektu! Jak dołączyć do ich grona, uzyskać certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności i dbać o bezpieczeństwo? Zapraszamy do artykułu.

Poznaj ambasadorki ogólnopolskiego projektu Ciąża i Pasy, którego celem jest zwiększenie świadomości kobiet odnośnie konieczności zapinania pasów samochodowych

Kolejne wspaniałe panie zgłosiły się do Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info, by zdobyć wiedzę i certyfikaty potwierdzające nowe umiejętności. W ostatnim czasie były to:

Pani Monika (pierwsze zdjęcie od góry), która jest miłośniczką BMW, driftowania i wyścigów (ścigała się nawet będąc w 5. miesiącu ciąży). Łączy pasję ze świadomym podejściem do jazdy i właśnie dlatego została ambasadorką kampanii Ciąża i Pasy. Szkolenie odbyło się w Skarżysku-Kamiennej, a przeprowadził je technik Dominik Lasota.

Pani Agnieszka (drugie zdjęcie od góry), która pracuje w branży dziecięcej, a przyjechała do nas aż z Poznania! Jest fanką dobrych i bezpiecznych fotelików.

Pani Anita (zdjęcie w lewym dolnym rogu) na co dzień pracuje z dziećmi i końmi oraz zajmuje się hipoterapią. Przeszła szkolenie w Skarżysku-Kamiennej.

Pani Klementyna (zdjęcie w prawym dolnym rogu) pochodzi z Łodzi i jest położną, która kocha swój zawód. Ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu, którym zaraża wszystkich, których spotka na swojej drodze.

Ty też zostań ambasadorką (lub ambasadorem) kampanii Ciąża i Pasy!

Pasy bezpieczeństwa należy w ciąży zapinać, by chronić i mamę, i dziecko. Trzeba to jednak robić w sposób prawidłowy, aby nie zaszkodzić ani sobie, ani dziecku. Do tego potrzebna jest określona wiedza. Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info oferuje bezpłatne szkolenia z prawidłowego zapinania pasów w ciąży dla wszystkich chętnych kobiet (i nie tylko)! Jeśli chcesz dołączyć do drużyny, przejść szkolenie z technikiem fotelik.info i uzyskać certyfikat ambasadorki/ambasadora kampanii Ciąża i Pasy w swoim środowisku – odezwij się do nas w wiadomości prywatnej na Facebooku fotelik.info.

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie trwa maksymalnie 30 minut, jest BEZPŁATNE i polega na spotkaniu z technikiem fotelik.info, który tłumaczy i pokazuje:

⚫czym są kolce biodrowe, jak je znaleźć oraz do czego są przydatne;

⚫jak prawidłowo zapinać i regulować pasy;

⚫kiedy zachodzi konieczność używania adaptera do pasów dla kobiet w ciąży;

⚫jak ustawić zagłówek, fotel, lusterko;

⚫jaką odległość zachować między kierownicą a brzuszkiem.

Szkolenia odbywają się w Centrach Bezpieczeństwa fotelik.info w Warszawie, Chorzowie, Gliwicach, Wrocławiu, Krakowie i Skarżysku-Kamiennej po ustaleniu dogodnego dla obu stron terminu.

Author: Redakcja Ciąża i Pasy

Ciąża i Pasy to kampania społeczna stworzona w celu uświadomienia przyszłym matkom dlaczego bezwzględnie powinny zapinać pasy bezpieczeństwa. Redakcja serwisu Ciąża i Pasy zachęca do zgłębiania wiedzy i dzielenia się nią z innymi!

Share This Post On
468 ad